Home

Σωρευτικός Δεν θέλω μαλακός τι είναι το τάι μπρέικ στο τένις νίκη μικρο Φτιάχνω δείπνο

Άδωνις Γεωργιάδης: Αποκλείστηκε από το τουρνουά τένις στη Φιλοθέη και  αποθεώνει τον αντίπαλό του
Άδωνις Γεωργιάδης: Αποκλείστηκε από το τουρνουά τένις στη Φιλοθέη και αποθεώνει τον αντίπαλό του

Γλίτωσε το κάζο στο τάι μπρέικ ο Ζβέρεφ | AlphaNews.Live

Ο συγκλονιστικός Τσιτσιπάς έμεινε εκτός τελικού από τον Ζβέρεφ (vids) -  to10.gr
Ο συγκλονιστικός Τσιτσιπάς έμεινε εκτός τελικού από τον Ζβέρεφ (vids) - to10.gr

Τένις: «Μετρ» των τάι μπρέικ ο Τσιτσιπάς | ekriti.gr

Μαρία Σάκκαρη: Η 28χρονη Ελληνίδα τενίστρια γνώρισε την ήττα από την Έλενα  Ριμπάκινα | Sportal.gr
Μαρία Σάκκαρη: Η 28χρονη Ελληνίδα τενίστρια γνώρισε την ήττα από την Έλενα Ριμπάκινα | Sportal.gr

Τέννις-Στουτγάρδη: «Αντίο» με το... καλησπέρα ο Τσιτσιπάς - ΒΙΝΤΕΟ

Αυστραλιανό Open: Τι έκανε η Μαρία Σάκκαρη στο σημερινό αγώνα | ΣΚΑΪ

Τσόριτς - Τσιτσιπάς 2-1: Λύγισε στο τάι μπρέικ ο Έλληνας πρωταθλητής σε ένα  συγκλονιστικό ματς
Τσόριτς - Τσιτσιπάς 2-1: Λύγισε στο τάι μπρέικ ο Έλληνας πρωταθλητής σε ένα συγκλονιστικό ματς

Ιστορική αλλαγή στο τένις: Σούπερ τάι μπρέικ 10 πόντων σε όλα τα Grand Slams

Ντιμιτρόφ – Τσιτσιπάς 2-1: Στο τάι μπρέικ «λύγισε» ο Στέφανος και  αποκλείστηκε στα ημιτελικά του Paris Masters | Ellada FM | Το Ελεύθερο  Ραδιόφωνο της ενημέρωσης)
Ντιμιτρόφ – Τσιτσιπάς 2-1: Στο τάι μπρέικ «λύγισε» ο Στέφανος και αποκλείστηκε στα ημιτελικά του Paris Masters | Ellada FM | Το Ελεύθερο Ραδιόφωνο της ενημέρωσης)

Νέος κανόνας Grand Slam: Το τάι μπρέικ στο αποφασιστικό σετ θα παιχτεί έως  και δέκα πόντους - Ελεύθερος Τύπος
Νέος κανόνας Grand Slam: Το τάι μπρέικ στο αποφασιστικό σετ θα παιχτεί έως και δέκα πόντους - Ελεύθερος Τύπος

Τι είναι το Tie Break - Frim Lin

Με τάι μπρέικ το ντέρμπι

Ντιμιτρόφ - Τσιτσιπάς: Το τάι μπρέικ που έκρινε και την πρόκριση (vids) |  Gazzetta
Ντιμιτρόφ - Τσιτσιπάς: Το τάι μπρέικ που έκρινε και την πρόκριση (vids) | Gazzetta

O Άδωνις Γεωργιάδης αποκλείστηκε από το τουρνουά τένις στη Φιλοθέη - Hττα  στο τάι μπρέικ για τον υπουργό Ανάπτυξης | Lykavitos.gr
O Άδωνις Γεωργιάδης αποκλείστηκε από το τουρνουά τένις στη Φιλοθέη - Hττα στο τάι μπρέικ για τον υπουργό Ανάπτυξης | Lykavitos.gr

Λύγισε στο τάι μπρέικ η Σάκκαρη | Ant1 Live

Με ανατροπή και τάι μπρέικ πέρασε τον Τιμ ο Τσιτσιπάς στη Μαδρίτη! -  Fosonline
Με ανατροπή και τάι μπρέικ πέρασε τον Τιμ ο Τσιτσιπάς στη Μαδρίτη! - Fosonline

Σβιόντεκ-Μπέντσιτς 2-1 σετ - Sports - Τένις | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Τσιτσιπάς: «Έκανα λανθασμένες επιλογές στο τάι μπρέικ» - to10.gr

Λύγισε» στις λεπτομέρειες ο Τσιτσιπάς - Στο τάι μπρέικ πήρε τη νίκη ο Νόβακ  Τζόκοβιτς | Lykavitos.gr
Λύγισε» στις λεπτομέρειες ο Τσιτσιπάς - Στο τάι μπρέικ πήρε τη νίκη ο Νόβακ Τζόκοβιτς | Lykavitos.gr

Τένις: Με μεγάλη ανατροπή στο τάι μπρέικ (2-0 την Βέκιτς), η Σάκκαρη στους  ημιτελικούς του Λιντς
Τένις: Με μεγάλη ανατροπή στο τάι μπρέικ (2-0 την Βέκιτς), η Σάκκαρη στους ημιτελικούς του Λιντς

Η Σάκκαρη «λύγισε» σε σούπερ τάι μπρέικ και στρέφεται στο Australian Open  (video)
Η Σάκκαρη «λύγισε» σε σούπερ τάι μπρέικ και στρέφεται στο Australian Open (video)